160x600
Reklamı Kapat
160x600
Reklamı Kapat
728x90

2014 PMYO Sağlık Şartları

Ana Sayfa » Manşetaltı » 2014 PMYO Sağlık Şartları
Paylaş
Tarih : 20 Ocak 2014 - 22:32

Bu Habere Dikkat! >> Bekar Kamu Çalışanlarına Müjde !

Her sene PMYO Başvuru Şartları açıklandığında şu ibareyi görüyoruz; ‘Sağlık Durumu Yönünden, Sağlık Şartlarını Taşımak’. Peki hiç biriniz sitemizde yayınladığımız Yeni Sağlık Şartları Yönetmeliğini açıp hiç okudunuz mu? Tabi ki okumadınız. Okuyan varsa bile 10 binde bir. Sitemize son zamanlarda 2014 PMYO Sağlık Şartlarıyla ilgili o kadar çok soru geliyor ki artık bu konuyu açarak bilgilendirme gereksinimi duyduk. 2014 PMYO Sağlık Şartları ile ilgili tüm sorduğunuz sorular zaten Yeni Sağlık Şartları Yönetmeliği ile düzenlenmiş durumdadır. Bu nedenle sağlık şartları ile ilgili sorduğunuz soruların hiç biri artık sitemizde cevaplanmayacaktır. Lütfen sitemize soru soracağınıza bir kez açıp okuyunuz. Eğer 2014 PMYO Sağlık Şartları ile ilgili kafanıza takılan bir sorunuz varsa sitemizde yayınladığımız Yeni Sağlık Şartları Yönetmeliğinin bir çıktısını alarak doktorunuza danışınız. Doktorunuz sizin 2014 PMYO sınavlarına girip giremeyeceğinizi kesin olarak söyleyebilir.

Vücudunuzdaki izlerde sitemizde yayınladığımız Yeni Sağlık Şartları Yönetmeliğinde düzenlenmiştir. Yönetmeliğe göre 5 metreden bakıldığında eşkal belirlemeyen izler sorun olmaz. (Kendinize zarar verme sonucu oluşan jilet, faça izleri ve dövme polis olmanıza engel bir durumdur.)

Sitemizde daha önce 2014 PMYO Sağlık Şartları ile ilgili aşağıda başlığını verdiğimiz konuları açmıştık. Bir kez okumanızı tavsiye ederiz.

2014 PMYO Boy – Kilo Şartları

2014 PMYO Diş Şartları

Son Aranan Kelimeler

  • pmyo sağlık şartları
  • pmyo sağlık şartları 2014
  • 2014 pmyo sağlık şartları
  • pmyo diş şartları
  • pmyo diş şartları 2014

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

headline (1)
EKPSS tercihleri ertelendi

2014 Yılı Engelli Memur Adayları Tercih İşlemleri Tarihleri ÖSYM Tarafından Yeniden Güncellenmektedir 2014 Yılı içerisinde engelli memur alımlarına

263145_meb-2
MEB Temmuz-2014 – Mal, Hizmet ve Yapım Harcamaları

  T.C.                                                                                         MİLLÎ EĞİTİM

headline (10)
Okulu bitiren hemen KPSS’ye hazırlanıyor

“Okulunu bitir… Hemen KPSS’ye hazırlan… Ardından inşallah memur olursun… Tamamdır.” Annelerin, babaların, büyüklerin

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz